Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: DarekS
02-08-2013, 12:05
TESTY Nowej latraki Light For Me 3XML Alexandra
Autor Wiadomość
Jakub Cieślak 



Stopień: OWSIk - Instruktor
Kraj:
Poland

Wiek: 44
Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 273
Skąd: Dżozefów pod Wawą
Wysłany: 18-09-2013, 20:35   

A można się gdzieś zapisać na testy wysyłkowe? W ten weekend sprzątam świat, w następny pracuję na demo dejsach, okazji teraz nie będzie - będę se musiał albo skoczyć w tygodniu na Zielonkę, albo dopiero w październiku wyskoczyć gdzieś na szybkiego nurka.
 
 
gringo 


Stopień: AD Deco Vision, mkVI
Kraj:
Poland

Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 572
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-09-2013, 20:40   

Jakub Cieślak napisał/a:
A można się gdzieś zapisać na testy wysyłkowe?

w pierwszym poscie jest podany telefon
 
 
 
Jakub Cieślak 



Stopień: OWSIk - Instruktor
Kraj:
Poland

Wiek: 44
Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 273
Skąd: Dżozefów pod Wawą
Wysłany: 19-09-2013, 07:44   

Dzięki, gringo, łatwo było przeoczyć.
 
 
TomekP 



Stopień: wystarczy OWD
Kraj:
Poland

Wiek: 48
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 1577
Skąd: W-wa
Wysłany: 19-09-2013, 08:38   

Yavox napisał/a:
Ja tam widzę - na ostatnim zdjęciu jest rower stojący przy barierce w lesie. Zdjęcie jest robione w nocy aparatem starego telefonu. Przed fotografującym stoi chyba jakiś karzeł i pali papierosa.
_________________

:aaa: :aaa: :aaa: :beer3: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz:

Wisisz mi klawiaturę :P
 
 
light-for-me 


Stopień: CCR instr.
Kraj:
United Kingdom

Wiek: 39
Dołączyła: 07 Maj 2011
Posty: 97
Skąd: Chepstow
Wysłany: 22-09-2013, 20:50   

Oto kilka fotek Alexandry pracującej z zestawem SideMount:













 
 
piotrkw 



Kraj:
Poland

Wiek: 61
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 2478
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 24-09-2013, 08:13   

Hej Piotrze ! I wyszła fajna , zgrabna latarka o mocnym świetle . Gratuluję . Nie znam sie na SM , ale troche bym uważał z tymi opaskami z nierdzewki . Bardzo blisko powłoki skafandra ,właściwie to na niej leżą , a z doświaczeń to zawsze jakieś zadziorki są pozostawione . Tudzież obcięte końce opasek . Fakt , SeaWolf łatwo się naprawia ale po co ?? ;-)

Pozdrawiam Piotr
Ostatnio zmieniony przez piotrkw 24-09-2013, 08:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
light-for-me 


Stopień: CCR instr.
Kraj:
United Kingdom

Wiek: 39
Dołączyła: 07 Maj 2011
Posty: 97
Skąd: Chepstow
Wysłany: 24-09-2013, 13:50   

piotrkw napisał/a:
ale troche bym uważał z tymi opaskami z nierdzewki


Piotrze to sa cybanty znanej brytyjskiej firmy stosowane przez rownie znana amerykanską firme na "H" :)

A ich cudownosc polega na tym ze sa elektropolerowane i nie maja zadnych ostrych krawędzi wiec mozesz je swobodnie głaskać i pieścic ... :)

Niestety maja jedna wade sa 9 razy drozsze niz typowy nierdzewny włoski cybant :(
 
 
piotrkw 



Kraj:
Poland

Wiek: 61
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 2478
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 24-09-2013, 15:14   

light-for-me napisał/a:
A ich cudownosc polega na tym ze sa elektropolerowane


A... to przepraszam .

light-for-me napisał/a:
to sa cybanty znanej brytyjskiej firmy stosowane przez rownie znana amerykanską firme na "H"


Nie było tego widać na zdjęciach i przez to moje nieuzasadnione obawy ;-)

Pozdrawiam Piotr
 
 
Scaner 



Stopień: instruktor NAUI PSAI
Kraj:
Vatican

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1981
Skąd: Skątowni
Wysłany: 24-09-2013, 16:18   

light-for-me napisał/a:

Piotrze to sa cybanty znanej brytyjskiej firmy stosowane przez rownie znana amerykanską firme na "H" :) (

O! Jeżeli to cybant taki jak w H to w takim razie robicie całkiem fajną latarkę nurkową :-)
 
 
light-for-me 


Stopień: CCR instr.
Kraj:
United Kingdom

Wiek: 39
Dołączyła: 07 Maj 2011
Posty: 97
Skąd: Chepstow
Wysłany: 25-09-2013, 13:09   

Teraz nadszedł czas aby zobaczyć jak Alexandra sprawuje sie w Jaskini ..

Czekam az Phil Short wroci z swojej wyprawy i podzieli sie wrazeniami z uzytkowania Alexandry , rowniez Kevin Gur dostanie swoj zamowiony egzemplarz jego zdanie tez jest dla nas bardzo opiniotworcze ...



Piotr
 
 
shop4divers 

Kraj:
Poland

Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 35
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-09-2013, 10:43   

OK więc latarka już dostępna w sprzedaży na naszej polskiej stronie (PL). Mozna też kliknąć w baner który od czasu do czasu pojawia się na FN.
Pierwsze egzemplarze już trafiły do klientów.
 
 
stefanis 



Stopień: sidemount diver
Kraj:
Poland

Wiek: 42
Dołączył: 29 Cze 2011
Posty: 421
Skąd: Łęczna
Wysłany: 28-09-2013, 11:34   

Spoko cena .
Ostatnio zmieniony przez stefanis 28-09-2013, 11:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gringo 


Stopień: AD Deco Vision, mkVI
Kraj:
Poland

Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 572
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-09-2013, 11:40   

o ile dobrze pamiętam to miała kosztować poniżej 1500 zł - chyba się udało :P
 
 
 
light-for-me 


Stopień: CCR instr.
Kraj:
United Kingdom

Wiek: 39
Dołączyła: 07 Maj 2011
Posty: 97
Skąd: Chepstow
Wysłany: 28-09-2013, 20:19   

A dla Instruktorów czynnych nawet bardziej sie udało ... :)


 
 
kaliber67 

Stopień: M1 CMAS
Kraj:
Poland

Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 17
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 21-10-2013, 18:53   

Przetestowałem latareczkę i od razu zamówiłem u Tomka i jest super!!!!!!!Nuram z nią już i powiem jedno ,że za taką kasę lepszej nie znajdziecie!!!!!!!!!! P O L E C A M
Ostatnio zmieniony przez kaliber67 21-10-2013, 18:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
light-for-me 


Stopień: CCR instr.
Kraj:
United Kingdom

Wiek: 39
Dołączyła: 07 Maj 2011
Posty: 97
Skąd: Chepstow
Wysłany: 02-11-2013, 23:59   

Czas wracać do podwodnej fotografi..

Poniżej Alexandra na głebokosci ok 17 metrów w średniej widoczności

 
 
Jurek89 

Stopień: Sadzawkowy
Kraj:
Poland

Wiek: 34
Dołączył: 13 Wrz 2012
Posty: 139
Skąd: Gliwice
Wysłany: 03-11-2013, 00:57   

Mam taką małą prośbę, mógłby ktoś wrzucić zdjęcie akumulatora bez cordurowej osłony?

Na stronie shop4divers w zakładce "jak kupić ?" znajduje się podpunkt informujący, że na latarce zostanie wygrawerowane imię i nazwisko właściciela.
Czy na prośbę kupującego możecie nie grawerować latarki?
 
 
 
TomekP 



Stopień: wystarczy OWD
Kraj:
Poland

Wiek: 48
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 1577
Skąd: W-wa
Wysłany: 03-11-2013, 11:37   

Ja również miałem okazję przetestować tą latarkę.
Z pewnością główne jej zalety to
- małe rozmiary - po przejsciu z HIDa, mialem wrażenie że takie mini coś zaraz spadnie, się zgubi i wogóle ... w tym przypadku rozmiar ma znaczenie, latarka odwieszona mniej "przeszkadza" a założona na dłoni wogóle jej się nie czuje (w porównaniu do palnika HIDa)
- światło - jak na te rozmiary to bardzo dobre światło, ale niestety mało skupione, więc komunikacja jest utrudniona
- włącznik - przyciskanie włącznika piezo wymaga znalezienia swojego sposobu, na początku byłem sceptycznie nastawiony na taki włącznik, wcześniej miałem Grala z obrotowym włącznikiem więc to rozwiązanie nie przypadło mi do gustu ....ale .... jak dostałem nowego kompa, to równie sceptycznie podchodzłem do "pukania", jednak po kilku nurkowaniach przyzwyczaiłem/nauczyłem sie z tego korzystać, dlatego myślę, że jest to kwestia gustu/przyzwyczajenia.

Tutaj latarka odwieszona na d-ringu, widać też mały akku

 
 
shop4divers 

Kraj:
Poland

Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 35
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-11-2013, 11:47   

Jurek89 napisał/a:
Mam taką małą prośbę, mógłby ktoś wrzucić zdjęcie akumulatora bez cordurowej osłony?

jak tylko wróca obie rozbiorę i sfotografuję i umieszczę fotkę.
Cytat:
Na stronie shop4divers w zakładce "jak kupić ?" znajduje się podpunkt informujący, że na latarce zostanie wygrawerowane imię i nazwisko właściciela.

Czy na prośbę kupującego możecie nie grawerować latarki?

seria latarek jest przeznaczona na rynek polski z ceną promocyjną, więc w tej cenie nie ma takiej możliwości. Cena latarki bez graweru jest znacznie wyższa.

w razie pytań wątpliwości można dzwonić pod numer 790 019 627 chętenie odpowiem na wszystkie pytania
 
 
TomekP 



Stopień: wystarczy OWD
Kraj:
Poland

Wiek: 48
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 1577
Skąd: W-wa
Wysłany: 03-11-2013, 16:49   

shop4divers napisał/a:
Cena latarki bez graweru jest znacznie wyższa.


Tzn, że latarka z wygrawerowaniem dziesięciu spacji jest tańsza niż taka bez "napisu" :) :) :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed